חיפוש חופשי 
 
תנאי שימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר המועדונים, הבילוי והפנאי "בילוי פלוס". כתובת האינטרנט של האתר היא: www.bilplus.co.il ("האתר" או "בילוי פלוס"). האתר מנוהל ומופעל על ידי שלמה רעיונות 77 (להלן: "מנהלי האתר"). השימוש באתר כפוף לתנאי שימוש אלה. השימוש באתר bilplus.co.il מעיד על הסכמתכם לתנאים המפורטים להלן. אנא קראו אותם בקפידה. בחלק ממדורי ושירותי האתר יימצאו תנאי שימוש נוספים או הסכמים מקוונים, המתייחסים לאותו מדור או שירות באופן מיוחד. השימוש במדורים ובשירותים אלו כפוף הן לתנאי שימוש אלה והן לתנאים ולהסכמים הפרטניים שיימצאו בהם.
*התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים כמובן לנשים ולגברים כאחד.

מידע ותוכן
בילוי פלוס מכיל ידיעות חדשותיות, קטעי רכילות, גלריות תמונות,גרפיקה, כתבות ומידע נוסף הקשור לעולם הבילוי והפנאי. למנהלי האתר שיקול הדעת הבלעדי להחליט אילו תכנים כאמור יוצגו באתר, משך הזמן בהם יוצגו, מה יהיה המיקום והעיצוב וכל דבר אחר הקשור בהצבת התכנים באתר.
בנוסף, באתר קיימים מדורים נוספים כגון "המלצות הגולשים", המאפשרים למשתמשים להעלות טקסטים/תכנים לאתר ע"פ התרשמותם וחוות דעתם הסובייקטיבית. אנו ממליצים להתייחס לכל המידע הקיים באתר בזהירות ובביקורתיות הראויה.
המידע שיימסר ע"י המשתמש לפרסום בבילוי פלוס יהיה ברוב המקרים חשוף לכל משתמשי האינטרנט. אנו ממליצים לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון).

אחריות
מנהלי האתר לא יהיו אחראים לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע ו/או השירותים ו/או התכנים המופיעים באתר.
התכנים אינם מהווים תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע/מומחה או קבלת חוות דעת מקצועית.
כמו כן, האתר לא יהיה אחראי על התכנים המועלים לרשת על ידי המשתמשים באמצעות האפליקציות השונות. (המלצות גולשים ואחרים) לאתר אין יכולת לשלוט ולפקח בצורה מלאה על כל התכנים המופיעים במדורים מסוג זה והוא אינו עומד מאחורי הדברים. התכנים המועלים ו/או התגובות המתפרסמות במדורים השונים יהיו חשופים בכל רשת האינטרנט ולכן האתר אינו יכול להעריך אילו תגובות יתקבלו מפרסומן. לפיכך האחריות הנובעת מהעלאה ו/או שימוש בתכנים מסוג זה ו/או מכל סוג אחר מוטלת על המשתמש עצמו והאתר לא יישא בכל אחריות.
האתר שומר לעצמו את הזכות-אך לא מתחייב- למחוק תכנים על פי שיקולו הבלעדי.

האתר אוסר ויהיה רשאי לסרב לפרסם באתר מידע או פרטים שהינם בלתי חוקיים, בעלי אופי מיני בוטה, טורדניים, מעליבים, עוינים, מזיקים, מאיימים, גסים, גזעניים, פוגעים ברגשות הציבור, מעודדים ביצוע עבירה פלילית, עלולים להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית, מוציאים לשון הרע, פוגעים בפרטיות או מהווים הפרה אחרת של החוק הישראלי. 

מנהלי האתר לא ישאו באחריות למידע ותכנים שיתפרסמו באתר על ידי צדדים שלישיים או לכל תוצאה שתנבע מהסתמכות עליהם או שימוש בהם.

מידע מסחרי ופרסומי
באתר מתפרסמים נתונים שונים אודות מועדונים כגון: מחירים ו/או תכנית הערב ו/או שעות פעילות ונתונים נוספים אחרים. כל המידע מוגש כשירות לציבור ומנהלי האתר עושים מאמץ לעדכנו מדי פעם בהתאם לשיקוליו הבלעדיים של מנהלי האתר בלבד. האתר לא אחראי על מידע זה, וממליץ לכל המשתמש במידע ו/או העלול להסתמך על תכניו, לבדוק את המידע ולוודא נכונותו באופן עצמאי.

האתר לא ישא בכל אחריות בנוגע למידע המסחרי הקיים באתר לרבות באנרים, מודעות מסחריות, מוצרים המוצעים למכירה ו/או אחרים. האתר לא מבצע כל בדיקה באשר לאמיתותם ו/או דיוקם/ואו מהימנותם של הפרסומים. האחריות הבלעדית חלה על הגוף המפרסם. האתר לא יהווה צד לעסקה שעשויה ו/או תתבצע בין הגולש לבין המפרסם, ולא תשא בכל אחריות לתוצאות העשויות להגרם בשל עסקאות מסוג זה ו/או אחרות.

למשתמשים ו/או לבעלי מקומות הבילוי לא תהיה כל דרישה/טענה/תביעה מסוג כל שהוא כלפי מי מכל צוות האתר. כל שימוש באתר והסתמכות על תכניו באחריותם המלאה והבלעדית של המשתמש.

האתר אינו מתחייב כי השירותים השונים ו/או הקישוריםו/או אחר הקיימים באתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יהיו תקינים ולא יופרעו ו/או יהיו חסינים מפני נזקים כגון הפרעות בקווי תקשורת בחברה או אצל ספקיה, גישה לא חוקית למאגר הנתונים כשלים בחומרה ו/או תוכנה. 
 
מקומות בילוי |  אודות בילוי פלוס |  מדיניות פרטיות |  תקנון בילוי פלוס |  חיי לילה |  צור קשר | 
בניית אתרים באינטרנט
 
כל הזכויות שמורות ל "שלמה רעיונות" (c). אין להעתיק תמונות או מלל מהאתר
קופונים |  קידום אתרים |  קובי פרץ |  שיווק באינטרנט |  שלטים |  כרטיסים להופעות |  בראבו כרטיסים |  אירועים קטנים |