מועדון גגרין

גגארין תל אביב

לפרטים חייגו: 050-3987091

כתובת :דרך שלמה (סלמה) 46 תל אביב

עיר :תל אביב

הגגרין הוא מועדון הופעות ממוקם סמוך למועדונים ומקומות בילוי רבים אחרים.
הגגרין שמעוצב בסגנון אירופאי עכשווי כולל מתחם ריקודים ומוזיקה מרווח, מתחמי ישיבה ובר במחירים נמוכים במיוחד.
מתחם הגגרין נמצא בחצר פנימית ולכן מעניק תחושה אינטימית, למרות המסיבות הסוערות שמתקיימות במקום.
במהלך השבוע מארח הגגרין ליינים של מסיבות בסגנונות מוזיקליים מתחלפים עם דגש על מוזיקה אלקטרונית עכשווית.
לצד די.ג'ייז ישראלים רבים , אפשר להנות מדי כל שבוע כמעט מביקורים של די.ג'ייז מכל רחבי העולם ובעיקר מסצנת המסיבות של ברלין, לונדון ושאר בירות אירופה. זהו המקום למי שחובב מוזיקה אלקטרונית פרועה כמו טכנו וטראנס לצד ערבים רגועים יותר.
הקהל בגגארין מגוון מאד כולל בליינים מהסצנה ההומו-לסבית בתל אביב, צעירים מכל רחבי האיזור ובליינים כבדים שקופצים ממקום למקום באיזור סלמה במהלך ימות סוף השבוע.
בהזדמנויות מיוחדות אפשר למצוא בגגארין גם ערבי נושא מיוחדים בסגנונות קצת פחות שגרתיים – ביניהם מטאל. ערבים אלו מביאים אל המועדון גם קהל שחובב מוזיקת רוק ומטאל, בשונה מבימים רגילים.
הגגארין מצטרף למועדונים רבים שהוקמו בשנים האחרונות וייצבו את תל אביב כאחת מבירות המועדונים של אירופה, עם די.ג'ייז מהבולטים בישראל ובעולם, משקאות מהבר במחירים שפויים שמתאימים לצעירים תל אביביים וצעירים מכל רחבי האיזור ועיצוב שמזכיר את המועדונים האירופאיים של איביזה או ברלין.
בניגוד למועדונים אחרים בתל אביב, לא מדובר במועדון ששמור רק לסלבס, דוגמניות או אושיות חיי הלילה, אלא למקום שפתוח ומזמין בליינים אמיתיים מכל קצוות האוכלוסייה שרוצים להנות ממוזיקה אלקטרונית משובחת ומליינים יוקרתיים ואיכותיים שמתחלפים כל הזמן.

שעות פעילות :

פתוח בימים :

שני -שבת

לפרטים :

חייגו :050-3987091

גגארין תל אביב
Scroll to Top
דילוג לתוכן