האנגר 11

האנגר 11

לפרטים חייגו: 03-6020888

כתובת :האנגר 11 נמל תל אביב

עיר :תל אביב

האנגר 11 מסמל פסגה. כשאמן מגיע להאנגר 11 הוא יודע שהוא הגיע לליגה של הגדולים, לליגה של אלו שאלפי אנשים החליטו לעזוב הכל לערב אחד כדי לצפות בהם. ככזה, ההאנגר מחויב לסטנדרטים גבוהים ביותר ולחדשנות שהולכת ומתפתחת. הופעות שיתקיימו בהאנגר 11 וכאלו שיתקיימו באולמות אחרים יהיו שונות לחלוטין – אם בתאורה הייחודית, בבמה הענקית, בסידור האולם הפרטני או בהגברה האימתנית. הרעיון הוא פשוט, כל אירוע הוא מיוחד וכל אירוע יהיה שונה מהאחד שלפניו. האנגר 11 הוקם בשנות ה-90 ע"י זאב אייזיק, אמרגן מופעים בינלאומיים אוסטרלי שעלה לישראל. איתו, זאב הביא לארץ בזה אחר זה אמנים כמו U2, מדונה, אלטון ג'ון, Deep Purple, אריק קלפטון, אנריקה איגלסיאס ועוד רבים. לאחר מספר שנים בארץ זאב החליט שהגיע הזמן להקים בישראל חלל חדשני שיוכל לארח מופעים ברמה בינלאומית – וכך נוצר האנגר 11. ההאנגר, שבאותו הזמן עוד שימש כמחסן קרמיקות והיה עטוף במבנים מסוכנים המיועדים להריסה בתוך מתחם נמל תל-אביב, שעוד היה רחוק ממתחם הבילוי הפופולרי שהוא היום, הפך תוך זמן קצר למקום מרכזי בחיי התרבות של תל אביב. לפני עשור, ההאנגר נבנה מחדש והפך להאנגר שאותו אתם מכירים – מכונה משומנת לאירועים מדהימים. אז בואו ותחוו חוויה בינלאומית, ליד הבית.

האנגר 11 מסמל פסגה. כשאמן מגיע להאנגר 11 הוא יודע שהוא הגיע לליגה של הגדולים, לליגה של אלו שאלפי אנשים החליטו לעזוב הכל לערב אחד כדי לצפות בהם. ככזה, ההאנגר מחויב לסטנדרטים גבוהים ביותר ולחדשנות שהולכת ומתפתחת.

הופעות שיתקיימו בהאנגר 11 וכאלו שיתקיימו באולמות אחרים יהיו שונות לחלוטין – אם בתאורה הייחודית, בבמה הענקית, בסידור האולם הפרטני או בהגברה האימתנית. הרעיון הוא פשוט, כל אירוע הוא מיוחד וכל אירוע יהיה שונה מהאחד שלפניו.

האנגר 11 הוקם בשנות ה-90 ע"י זאב אייזיק, אמרגן מופעים בינלאומיים אוסטרלי שעלה לישראל. איתו, זאב הביא לארץ בזה אחר זה אמנים כמו U2, מדונה, אלטון ג'ון, Deep Purple, אריק קלפטון, אנריקה איגלסיאס ועוד רבים. לאחר מספר שנים בארץ זאב החליט שהגיע הזמן להקים בישראל חלל חדשני שיוכל לארח מופעים ברמה בינלאומית – וכך נוצר האנגר 11. ההאנגר, שבאותו הזמן עוד שימש כמחסן קרמיקות והיה עטוף במבנים מסוכנים המיועדים להריסה בתוך מתחם נמל תל-אביב, שעוד היה רחוק ממתחם הבילוי הפופולרי שהוא היום, הפך תוך זמן קצר למקום מרכזי בחיי התרבות של תל אביב.

לפני עשור, ההאנגר נבנה מחדש והפך להאנגר שאותו אתם מכירים – מכונה משומנת לאירועים מדהימים.

אז בואו ותחוו חוויה בינלאומית, ליד הבית.

שעות פעילות :

פתוח בימים :

מומלץ להתעדכן באתר ובעמוד הפייסבוק של המועדון

לפרטים :

חייגו :03-6020888

האנגר 11
Scroll to Top
דילוג לתוכן