התקליט

התקליט

לפרטים חייגו: 02-624-4073

כתובת :הלני המלכה 7 ירושלים

עיר :ירושלים

התקליט
פאב התקליט בירושלים הוא פשוט מקום אחר. הפאב הביתי מארח הופעות מיוחדות, ליינים של מוזיקה מסוגים שונים, הקרנות של משחקי כדורגל, ירידי יד שנייה, ערבי אייטיז כולל צפייה בסדרות משנות ה-80, אירועי קריוקי ומסיבות לא שגרתיות.
כל אלו בליווי של אלכוהול בשפע ויחס אישי.
כבר שנים שאבי גולדברגר, איש התרבות ומעמודי התווך של חיי הלילה בירושלים, מפעיל את בר "התקליט" במרכז העיר ירושלים. 13 שנה שהמקום מהווה בית לאוהבי המוזיקה הטובה מכל הסגנונות, לחובבי הספורט – בעיקר הכדורגל ולאנשי הבירה והוויסקי שרוצים להרגיש חו"ל בלי לעבור בנתב"ג. כל יום, גם בשישי ובשבת, החל מהשעה 16:00 ועד 21:00 יש 'Happy Hour' על בירות, קוקטיילים, יינות וקמפרי. מגישים לצד צ'יפס, נאצ'וס ובייגלה.
בשישי בערב יש גם תיירים שבאים מאכסניות בסביבה, ומתפלאים שאין הרבה מקומות פתוחים בעיר. אחרי ארוחות שישי, מגיעים חבר'ה ירושלמים – צעירים וחיילים. ובשבת באים לראות משחקי כדורגל לייב, יש אווירת פאב אירופאי.
מי שמכיר את 'התקליט' יודע שלקירות במקום יש רק תפקיד אחד בבר – לתמוך בים תקליטי הויניל שתלויים עליהם בגאון. "אנחנו מאוד אוהבים מוזיקה", ממשיך ומספר גולדברגר. "ומקיימים תערוכות מתחלפות של תקליטים על הקירות. כרגע אנחנו בסיום תערוכה שעשינו לכבוד זה שהאירוויזיון הגיע לישראל, ותציג תקליטי אירוויזיון משנות ה-50 עד שנות ה-90. יש דברים מיוחדים ויוצאי דופן, כמו תקליטים מחו"ל של עופרה חזה ושלמה ארצי.
במקום משמיעים את כל סוגי המוסיקה החל מרוק קלאסי ועד למוזיקה אלקטרונית. הופעות אמנים יש באמצע השבוע, והרבה אמנים בולטים באו להופיע אצלנו – למשל אסף אבידן, ירמי קפלן, ודן תורן. באירועים מיוחדים כמו הסילבסטר, הופעות ומשחקי ספורט חשובים צריך להזמין מקום".

שעות פעילות :

16:30 עד השעות הקטנות

פתוח בימים :

ראשון עד מוצ"ש

לפרטים :

חייגו :02-624-4073

גלילה למעלה
דילוג לתוכן