זאלמה לוגו

זאלמה

לפרטים חייגו: 054-693-5522

כתובת :הנגרים 4 באר שבע

עיר :באר שבע

זאלמה
הזאלמה אכבר קוקטייל בר, הינו בר הקוקטיילים הראשון בבירת הנגב ובדרום בכלל. הוקם בסוף שנת 2016 כחלק מהמחשבה והצורך להביא את קידמת עולם הברים והמיקסולוגיה לבירת הנגב. רחוב הנגרים ואזור המוסכים השוכן בו היוו פלטפורמה מצוינת לבניית בר סודי בסגנון ה-speak easy של שנות ה-20 בארה"ב.המבנה שקיים עוד משנות החמישים, שופץ לחלוטין במו ידיהם עם עזרה של ידיים מקצועיות.
מבחוץ המבנה לא מעיד ואפילו מחשיד על קיומו של בר קוקטליים איכותי, אך כשדלתות הכניסה נפתחות נגלה עולם אחר, איכותי ומוקפד עם אירוח דרומי אסלי חמים. חיבוקים ונשיקות הם חלק מהוויב והשיקשוקים הם חלק מהסאונד. המוזיקה מתחלקת לכמה סגנונות: ערבית מסורתית עם פן אלקטרוני, מינימל ערבי, טכנו ואלקטרוני לשעות הקטנות של הלילה. בכל אזור בבר תשמעו סגנון אחר.עיצוב המקום נעים, חם מאוד עם תקרה שמבטיחה צוואר תפוס, לא סתם הם קראו לעצמכם Acbar coctail bar – בר קוקטילים גדול. התפריט קוקטליים מתחלף פעמיים בשנה, קיץ – אביב, סתיו – חורף, וכל תפריט הם מאתגרים וממציאים את עצמם מחדש, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם העונתיים הכי איכותיים שיש לדבריהם.
"אני יצרתי לעצמי את הארגז חול הזה ואני לא מפחד ממנו" אומר דוד קלינצ'ב. אם לא ימצא חן בעינייכם תפריט הקוקטליים העכשווי, קיים ארון ספרי מיקסולוגיה שתוכלו לעיין ולבחור קוקטייל המתאים לכם יותר במחיר אחיד לכולם.

שעות פעילות :

20:00 עד 01:00

פתוח בימים :

ראשון עד מוצ"ש

לפרטים :

חייגו :054-693-5522

זאלמה
גלילה למעלה
דילוג לתוכן