כולי עלמא

כולי עלמא

לפרטים חייגו: 03-6565155

כתובת :מקווה ישראל 10 תל אביב

עיר :תל אביב

כולי עלמא כולי עלמא – הוא חלל מוזיקלי ותרבותי עם אווירה קלילה, זהו מתחם חנויות ומחסנים קטנים שהפך לבר ומועדון. המועדון מארח DJ's מרחבי העולם, הופעות מישראל ומחו"ל ואף מסיבות צהריים. אם האלפא רועש והיי מדי, ותצליחו להתגבר על נחשולי התיירים בכניסה תוכלו גם להתאוורר ממזגנים טובים בספות פינת הישיבה. כולי עלמא הפירוש של כולי עלמא מגיע מהארמית – “עולם כולו” או מילולית – כל העולם. הכולי עמלא עושה כבוד לאמנים מקומיים וליצירה מקורית. אווירה מיוחדת עם המון סטייל הופכים את הכולי לאחד הברים המובילים בתל אביב. הבר מארח די.ג’ייז מהארץ ומהעולם, הופעות חיות, אירועי צהרים ומושך אליו אוהבי מוזיקה אלקטרונית, היפ הופ, סול, פאנק ועוד… הקהל מורכב מאנשים מעניינים הכל גווני הקשת, מבקרים מקומיים קבועים וכאלה שמבקרים לראשונה ואפילו תיירים. בעיקרון כל מי שמעריך מוזיקה איכותית, אומנות, תרבות וסטייל. אה.. ועבר את גיל 25. כולי עלמא נוסדה ע”י אנשי לילה ותיקים ואמנים. לאחר שיפוץ מקיף של מתחם ששימש כמחסנים וחנויות נפתח הבר במרץ 2014. במתחם ישנם מספר איזורי עם אווירה יחודית לכל אחד. המקום כולל חצר פנימית עם בר חיצוני וישיבה תחת כיפת השמים, במפלס העליון תמצאו מרפסת ענקית סביב המקום כולו. בפנים תמצאו בר, שולחנות ישיבה, ספות ורחבת ריקודים. ציורי קיר, קטעי אומנות ועשרות עציצים מעטרים את כל קירות המקום, כולל גם את השירותים הנודעים בשיק היחודי שלהם. כולי עלמא תפריט מעבר לבירות מהחבית והדרינקים הרגילים, הבר של הכולי עלמא מתמחה בקוקטלים מיוחדים וברד אלכוהולי בטעמים. התפריט צמחוני עם מטעמים מקומיים, פיצות דקות וכולל גם פיצה טבעונית.

כולי עלמא כולי עלמא – הוא חלל מוזיקלי ותרבותי עם אווירה קלילה, זהו מתחם חנויות ומחסנים קטנים שהפך לבר ומועדון. המועדון מארח DJ's מרחבי העולם, הופעות מישראל ומחו"ל ואף מסיבות צהריים. אם האלפא רועש והיי מדי, ותצליחו להתגבר על נחשולי התיירים בכניסה תוכלו גם להתאוורר ממזגנים טובים בספות פינת הישיבה.

כולי עלמא הפירוש של כולי עלמא מגיע מהארמית – “עולם כולו” או מילולית – כל העולם.

הכולי עמלא עושה כבוד לאמנים מקומיים וליצירה מקורית. אווירה מיוחדת עם המון סטייל הופכים את הכולי לאחד הברים המובילים בתל אביב.

הבר מארח די.ג’ייז מהארץ ומהעולם, הופעות חיות, אירועי צהרים ומושך אליו אוהבי מוזיקה אלקטרונית, היפ הופ, סול, פאנק ועוד…

הקהל מורכב מאנשים מעניינים הכל גווני הקשת, מבקרים מקומיים קבועים וכאלה שמבקרים לראשונה ואפילו תיירים. בעיקרון כל מי שמעריך מוזיקה איכותית, אומנות, תרבות וסטייל. אה.. ועבר את גיל 25.

כולי עלמא נוסדה ע”י אנשי לילה ותיקים ואמנים. לאחר שיפוץ מקיף של מתחם ששימש כמחסנים וחנויות נפתח הבר במרץ 2014. במתחם ישנם מספר איזורי עם אווירה יחודית לכל אחד. המקום כולל חצר פנימית עם בר חיצוני וישיבה תחת כיפת השמים, במפלס העליון תמצאו מרפסת ענקית סביב המקום כולו. בפנים תמצאו בר, שולחנות ישיבה, ספות ורחבת ריקודים.

ציורי קיר, קטעי אומנות ועשרות עציצים מעטרים את כל קירות המקום, כולל גם את השירותים הנודעים בשיק היחודי שלהם.

כולי עלמא תפריט

מעבר לבירות מהחבית והדרינקים הרגילים, הבר של הכולי עלמא מתמחה בקוקטלים מיוחדים וברד אלכוהולי בטעמים. התפריט צמחוני עם מטעמים מקומיים, פיצות דקות וכולל גם פיצה טבעונית.

שעות פעילות :

פתוח מ-21:00

פתוח בימים :

שני עד מוצ"ש

לפרטים :

חייגו :03-6565155

כולי עלמא
Scroll to Top
דילוג לתוכן