התיאטרון

מועדון התיאטרון

לפרטים חייגו: 03-6823010

כתובת :שדרות ירושלים 10 ת״א

עיר :תל אביב

לב שדרות ירושלים ביפו… על התפר תל אביב … במרכז העניינים… באווירה אותנטית של יפו העתיקה, שוכן לו מקום גדוש היסטוריה והיסטריה של כל המי ומי שידעה תל אביב. שבעה עשורים שקירות המקום סופגים שמחה. התחלנו כבית קולנוע בשם 'סינמה ראשיד', שלימים השתנה לקולנוע 'צליל' המוכר. המשכנו לגרוב הדיסקו, והפכנו כבר 21 שנים למועדון מדובר עם ליין מסיבות בלתי נשכחות. אחרי מתיחת פנים הפכנו את 'מועדון התיאטרון' לאולם המתפרש על שטח של 1000 מ"ר בו רחבת ריקודים, במה גדולה הערוכה לארח זמרים, אומנים ולהקות, ארבעה ברים, שלוש גלריות ייחודיות המשקיפות על הרחבה, מערכות סאונד איכותיות, תאורה ומולטימדיה חדשנית. הללו, בשילוב מנצח עם צוות מקצועי, יחס אישי ואכפתי ושירותיות מצוינת – פותחים צוהר אינסופי לדמיונכם, ומהווים פלטפורמה אידיאלית להגשמת החלומות שלכם; חתונה או בר/ת מצווה או אירוע חברה או כל סיבה לחגוג את החיים. מועדון התיאטרון מאובזר במכשור המתקדם ביותר בעולם הסאונד והתאורה, המאפשר ליהנות משלל אפקטים מיוחדים ומאיכות סאונד ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מספקים מקום ואווירה אתם רק צריכים להכניס את הגרוב שלכם.. מועדון התיאטרון – האירוע שלכם הופך למסיבה הכי שווה בעיר

לב שדרות ירושלים ביפו… על התפר תל אביב … במרכז העניינים… באווירה אותנטית של יפו העתיקה, שוכן לו מקום גדוש היסטוריה והיסטריה של כל המי ומי שידעה תל אביב. שבעה עשורים שקירות המקום סופגים שמחה.

התחלנו כבית קולנוע בשם 'סינמה ראשיד', שלימים השתנה לקולנוע 'צליל' המוכר.

המשכנו לגרוב הדיסקו, והפכנו כבר 21 שנים למועדון מדובר עם ליין מסיבות בלתי נשכחות.

אחרי מתיחת פנים הפכנו את 'מועדון התיאטרון' לאולם המתפרש על שטח של 1000 מ"ר בו רחבת ריקודים, במה גדולה הערוכה לארח זמרים, אומנים ולהקות, ארבעה ברים, שלוש גלריות ייחודיות המשקיפות על הרחבה, מערכות סאונד איכותיות, תאורה ומולטימדיה חדשנית.

הללו, בשילוב מנצח עם צוות מקצועי, יחס אישי ואכפתי ושירותיות מצוינת – פותחים צוהר אינסופי לדמיונכם, ומהווים פלטפורמה אידיאלית להגשמת החלומות שלכם; חתונה או בר/ת מצווה או אירוע חברה או כל סיבה לחגוג את החיים.

מועדון התיאטרון מאובזר במכשור המתקדם ביותר בעולם הסאונד והתאורה, המאפשר ליהנות משלל אפקטים מיוחדים ומאיכות סאונד ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו מספקים מקום ואווירה אתם רק צריכים להכניס את הגרוב שלכם..

מועדון התיאטרון – האירוע שלכם הופך למסיבה הכי שווה בעיר

שעות פעילות :

פתוח בימים :

א-ש

לפרטים :

חייגו :03-6823010

מועדון התיאטרון
Scroll to Top
דילוג לתוכן