אלקיסטיס פרוטופסלטי , היכל התרבות תל אביב 27/11/2021

27
נובמבר
21

מיקום :היכל התרבות תל אביב

עיר : תל אביב

מתחיל ב 21:00

טלפון להזמנות : 03-5430777

פרטים על האירוע :

ALKISTIS PROTOPSALTI בליווי תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית ומקהלת הקיבוץ הארצי בהופעה אחת בישראל בהיכל התרבות ת"א!
אלקיסטיס פרוטופסלטי נחשבת לאחת הזמרות המובילות בשירה היוונית בעשרות השנים האחרונות.
לאחר ששיתפה פעולה עם התזמורות הפילהרמוניות מהטובות בעולם – בפראג, בוסטון, אוקספורד, תורכיה, ברזיל, קובה, רוסיה וכמובן יוון וקפריסין, היא עושה זאת אצלנו לראשונה עם תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית ומקהלת הקיבוץ הארצי בניצוחו של יובל בן עוזר.
לקהל הישראלי יש סיפור אהבה מתמשך עם אלקיסטיס פרוטופסלטי. עבורה, כך אמרה זאת בראיונות בתקשורת, הוא "הקהל הטוב ביותר בעולם" ומי שמכיר אותה יודע שהיא מתכוונת לכך.
לישראל אלקיסטיס מגיעה להופעה חד פעמית עם מיטב השירה היוונית מ"Theos an enai" (אם יש אלוהים) שהולחן ע"י גורן ברגוביץ במיוחד עבור ,Alexandria ועד שירים מן העולם בביצועים הייחודיים לה.
הילדה היוונייה שנולדה באלכסנדריה מצרים למשפחה יוונית ועברה עם הוריה לאתונה בגיל 6, הפכה תוך שנים לא רבות לאהובת הקהל. מלבד יכולותיה הווקאליות, הייתה זו נוכחותה על הבמה ואישיותה ששבו את לב היוונים ובהמשך גם את מעריציה הרבים בכל אירופה, דרום אמריקה והעולם כולו. היא שיתפה פעולה עם הזמרים והזמרות היוונים הגדולים ביותר והאלבום שלה עם לחניו של גורן ברגוביץ המלחין והמוסיקאי היוגוסלבי ("שעת הצוענים" ועוד) היה אחד הנמכרים ביותר ביוון ומחוצה לה.
כמו כן ביצעה יצירות של מלחינים יוונים רבים שהנודע ביותר ביניהם הואמיקיס תאודורקיס מלחין פסקול "זורבה היווני", "סרפיקו" שנפטר זה לאחרונה ועוד רבים.
היכל התרבות תל אביב
תחילת מופע: 21:00
פתיחת דלתות כשעה וחצי לפני תחילת מופע
אלקיסטיס פרוטופסלטי

חיפוש אירוע

גלילה למעלה
דילוג לתוכן