יסמין מועלם בארבי תל אביב 04/05/2021

04
מאי
21

מיקום :בארבי

עיר : תל אביב

מתחיל ב 21:30

טלפון להזמנות : 03-5188123

פרטים על האירוע :

יסמין מועלם
אחרי שנת פריצה מטורפת, שבה כבשה את הלבבות עם אלבום הבכורה "אריה" , מגיעה סוף סוף יסמין מועלם אל הבמות, עם ההופעה שרבים כ"כ חיכו לה.
אם יש משהו שהיה מדבק יותר מהוירוס ההוא זה כנראה החיבוק המטורף שקיבלה מועלם עם צאת להיט העל "מסיבה" ואחריו האלבום, שהפך את יסמין לאחת המוזיקאיות המדוברות של 2020. עם שירים כמו "כמה מתוק" "ככה עדיף לי " ועוד.
גם ברגע זה מדובר באחד האלבומים מהמואזנים ביותר בסטרימינג בישראל, שהביא את יסמין לתודעה של קהל רחב ונדמה שחצה כל גבול דמיוני בין ז'אנרים ונישות מוזיקליות. לאחר צאת האלבום וההצלחה יוצאת הדופן שלו שיתפה יסמין פעולה עם אמנים שונים בסדרה של סינגלים מדוברים ומצליחים , "זה בדם שלי" עם טדי נגוסה, "זמן לדיכאון" עם עטר מיינר וקאבר השנה ל"אור הירח" עם טונה במסגרת פרויקט צו השעה.
עם עולם ההשפעות וההשראות מרגש שמתחיל מהילדות שלה בבית יפואי בו שמעו בוב מארלי בבוקר, אום כולתום בצהריים ומוצארט בערב – ועד החיבור החזק שלה לעולמות ההיפ הופ, RNB והפופ העכשווים, האלבום שרובו נכתב והולחן על ידי יסמין עצמה, מביא קול אותנטי חדש – נשיות מרימה, חזקה, שנוגעת גם במקומות הפחות מדוברים בתרבות הפופ . סינגר סונגרייטרית על ביטים, עם קול ממכר והפקה עדכנית ומחשמלת שמדברת אל הרגש, הלב ואל הרחבה.
בארבי תל אביב
פתיחת דלתות: 20:30
תחילת מופע: 21:30
כרטיס: 85 ש"ח
יסמין מועלם

חיפוש אירוע

גלילה למעלה