פורטיסחרוף

03
יוני
21

מיקום :בריכת הסולטן ירושלים

עיר : ירושלים

מתחיל ב 20:30

טלפון להזמנות : 9066*

פרטים על האירוע :

חמש שנים חלפו מאז האיחוד האחרון של פורטיסחרוף שבו צפו 30,000 איש.
רמי פורטיס וברי סחרוף, יין ויאנג, שניים מעמודי התווך של הרוק הישראלי, חתני פרס מפעל חיים של אקו"ם לשנת 2019 לא עוצרים, לא מסכמים דבר, אלא חוזרים ומאחדים כוחות כדי לייצר שוב את הקסם הבימתי הבלתי נתפס שהוא פורטיסחרוף, ולחגוג 30 שנה לצאת אלבומם "?1900".
הם חסרי זמן וגיל, שניים מהמוזיקאים והפרפורמרים המוכשרים, המוערכים והסוחפים בישראל. יחד ולחוד, שואבים עשרות אלפי אנשים לתוך היקום המוזיקלי הייחודי שלהם כבר למעלה משלושה עשורים. במופע הקרוב יהיו ניצוצות, פשוטו כמשמעו, פורטיסחרוף מבטיחים לנו מוזיקה, רגש ו(הרבה) גיטרות שינסרו את הלילה.
"?1900" היה אלבומם המשותף השני של פורטיס וסחרוף, אחרי "סיפורים מהקופסא" שנחגג באיחוד ב-2015, אבל בעצם היה הראשון שיצא תחת שמם החדש, המפלצת הדו-ראשית המופלאה: פורטיסחרוף. מתוך האלבום יצאו שלל להיטים אלמותיים, המבעירים עד היום את הופעותיהם של פורטיס וסחרוף, ביניהם: "אמריקה", "חלום כחול", "נעליים", וההמנונים "אין קץ לילדות", ו"ניצוצות".
לרגל האיחוד וחגיגות 30 שנה לאלבום, יראה אור "?1900" במהדורה מיוחדת של ויניל כפול, שיכלול את כל שירי האלבום המקורי + תוספות מיוחדות ונדירות, כמו גם את "נעליים 2020" – רמיקס חדש של RED AXES.
בנוסף "על המשמרת" – אלבומם המופתי מ-2006 ממנו יצאו "חדשות מהירח", "על המשמרת", תחת אש" ו"בסוף של יום" – ייצא לראשונה על גבי ויניל!
בנוסף "על המשמרת" – אלבומם המופתי מ-2006 ממנו יצאו "חדשות מהירח", "על המשמרת", תחת אש" ו"בסוף של יום" – ייצא לראשונה על גבי ויניל!
קרדיט תמונה: גיא פריבס
פורטיסחרוף

חיפוש אירוע

גלילה למעלה