תנינים על הראש , זאפה הרצליה 02/04/2022

02
אפריל
22

מיקום :זאפה הרצליה

עיר : הרצליה

מתחיל ב 12:30

טלפון להזמנות : 9080*

פרטים על האירוע :

תנינים על הראש
איך סוחבים משפחה של תנינים על הראש? מה עושה חתול לבן שרוצה להיות שחור?
"תנינים על הראש" (הספר והמופע) הוא פרויקט חדש של תזמורת מארש דונדורמה, התזמורת הירושלמית האהובה, שלוקחת אתכם למסע מוזיקלי בין ערבות אפריקה, מדרכות העיר הסואנות והמקלחת שמחכה לכולנו בסוף היום. במופע משולבים סיפורים מוזיקליים לתזמורת ולקריין: סיפורים בקולו של השחקן והקריין יואב יפת, המשולבים במוזיקה מקורית מאת שלושה מלחינים חברי התזמורת.
הסיפורים הם: "תנינים על הראש", עיבוד עברי לסיפור עממי אפריקאי, “מעשה בחתוליים" מאת ע. הלל ו"כזה עפיפון בדיוק", סיפור מקורי מאת נעה סגל (בתו של ישראל סגל ומתופפת בתזמורת). בנוסף, משולבים בפרויקט שירים מקוריים וגרסה חדשה לקלאסיקה האהובה "שבת בבוקר".
במאית המופע היא ירדן בר כוכבא ("ענן על מקל”, “פלא”), והאיורים בספר הם פרי עטו של אביאל בסיל (אתגר קרת, מאיר שלו, לאה גולדברג). המופע "תנינים על הראש" הושק במאי 2019 והפך ללהיט באולמות המופעים כמו גם בחנויות הספרים. חברי התזמורת הם: אבירן בן נאים, אלי פרמינגר, עידן רווה חצוצרות ■ לואיזה סלומון, מעיין מילוא, ירון אוזנה טרומבונים ■ יעקב גורנשטיין, דני ליבוביץ', אילון טושינר, אביתר לוי, אנטון פלקו סקסופונים ■ דותן יוגב, נעה סגל, עודד אלוני, יובל קאופמן הקשה ■ אודי רז סוזאפון
מוזיקה: מארש דונדורמה
קריינות: יואב יפת
בימוי: ירדן בר כוכבא
המופע מיועד לבני 4 ומעלה ולכל המשפחה
זאפה הרצליה
פתיחת דלתות: 11:30
תחילת מופע: 12:30
כרטיס: 80 ש"ח
תנינים על הראש

חיפוש אירוע

גלילה למעלה
דילוג לתוכן